KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14424091
nr 1442 4091
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Etsningar, 5 st, Handkolorerade. Signerad, numrerad 22/55. Bildmått: 13,5x10 cm, yttermått inklusive ram: 33x24 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:06:08
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr